Kadencja 2002-2006


Andrzej Kułak
Przewodniczący Rady
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Kułak
Opis:
Kadencja Rady: 2006-2010

od dnia 12-11-2006
Przynależność do Klubu Radnych: Niezależny Klub Radnych
Poziom wykształcenia: Średnie techniczne
Kierunek Wykształcenia: technik rolnik
Numer okręgu wyborczego: 7
Liczba uzyskanych głosów: 104
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 10-11-2008



Kadencja Rady: 2002-2006

od dnia 27-10-2002
Data wyboru na radnego: 27-10-2002
Data objęcia mandatu: 18-11-2002
Data wygaśnięcia mandatu: 27-10-2006

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Marian Kopcik
Wiceprzewodniczący Rady
Imię:
Marian
Nazwisko:
Kopcik
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Marek
Nazwisko:
Ludwiczak
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 104
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Radny Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 165
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Bogdan
Nazwisko:
Pawłowski
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 2
Liczba uzyskanych głosów: 169
Data wyboru na radnego: 25-02-2007
Data objęcia mandatu: 27-02-2007
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Burmistrz Kamieńska (w latach 2010-2014)
Liczba uzyskanych głosów: 2077 (65,42% głosów)
Data wyboru: 21-11-2010
Data objęcia funkcji burmistrza: 13-12-2010

Burmistrz Kamieńska (w latach 2014-2018)
Liczba uzyskanych głosów: 1905 (71,62% głosów)
Data wyboru: 30-11-2014
Data objęcia funkcji burmistrza: 05-12-2014

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Jan
Nazwisko:
Blada
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Tadeusz
Nazwisko:
Gaworski
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Górny
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Wiesław
Nazwisko:
Kociniak
Opis:
Radny Rady Miejskiej IV kadencji

(w latach 2002-2006)



Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 296
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jarosław Kowalski
Radny
Imię:
Jarosław
Nazwisko:
Kowalski
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Marek
Nazwisko:
Kubacki
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 15 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Mariusz Sewerynek
email: admin@kamiensk.pl tel.:44/6817123 fax: 44/6817153
, w dniu:  13‑03‑2007 17:59:36
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Mariusz Sewerynek
email: admin@kamiensk.pl tel.:44/6817123 fax: 44/6817153
, w dniu:  13‑03‑2007 17:59:36
Data ostatniej aktualizacji:
13‑03‑2007 17:59:36
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie