Kadencja 2010-2014


Jarosław Kozik
Przewodniczący Rady
Imię:
Jarosław
Nazwisko:
Kozik
Opis:
Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 2
Liczba uzyskanych głosów: 256
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Pawelec
Wiceprzewodniczący Rady
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Pawelec
Opis:
Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 7
Liczba uzyskanych głosów: 142
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Dariusz
Nazwisko:
Barański
Opis:
Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 7
Liczba uzyskanych głosów: 165
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Renata Bidzińska
Radna do 26.06.2011r.
Imię:
Renata
Nazwisko:
Bidzińska
Opis:
Radna Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 299
Data wyboru na radną: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Ewa Danielska
Radna od 09.05.2011r.
Imię:
Ewa
Nazwisko:
Danielska
Opis:
Radna Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 93
Data wyboru na radną: 17-04-2011
Data objęcia mandatu: 09-05-2011
Data wygaśnięcia mandatu: -
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Stefan
Nazwisko:
Górny
Opis:
Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 6
Liczba uzyskanych głosów: 76
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Renata
Nazwisko:
Jurczyk
Opis:
Radna Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 2
Liczba uzyskanych głosów: 189
Data wyboru na radną: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Wiesław
Nazwisko:
Kociniak
Opis:
Radny Rady Miejskiej IV kadencji

(w latach 2002-2006)



Radny Rady Miejskiej VI kadencji

(w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 296
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Małgorzata Kubicka
Radna od 26.09.2012r.
Imię:
Małgorzata
Nazwisko:
Kubicka
Opis:
Radna Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 126
Data wyboru na radną: 16-09-2012
Data objęcia mandatu: 26-09-2012
Data wygaśnięcia mandatu: -
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Ryszard Kurman
Radny do 10.01.2011r.
Imię:
Ryszard
Nazwisko:
Kurman
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 145
Data wyboru na radnego: 15-02-2009
Data objęcia mandatu: 27-02-2009
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Radny Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 167
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: 10-01-2011

Od stycznia 2011 r. Sekretarz Gminy

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 17 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Anna Trajdos , w dniu:  13‑12‑2010 14:43:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Mariusz Sewerynek
email: admin@kamiensk.pl tel.:44/6817123 fax: 44/6817153
, w dniu:  13‑12‑2010 14:43:00
Data ostatniej aktualizacji:
13‑12‑2010 14:43:35
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie