Kadencja 2006-2010


Jan Bartoszewski
Przewodniczący Rady
Imię:
Jan
Nazwisko:
Bartoszewski
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 155
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Wojciech Ziemba
Wiceprzewodniczący Rady
Imię:
Wojciech
Nazwisko:
Ziemba
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Numer okręgu wyborczego: 4
Liczba uzyskanych głosów: 99
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Maria Bujacz
Radna do 05.05.2008r.
Imię:
Maria
Nazwisko:
Bujacz
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezależny Klub Radnych
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Poziom wykształcenia: Licencjackie
Numer okręgu wyborczego: 2
Liczba uzyskanych głosów: 178
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 05-05-2008

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Gruchała
Radny do 13.08.2010r.
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Gruchała
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Poziom wykształcenia: Zasadnicze zawodowe
Numer okręgu wyborczego: 2
Liczba uzyskanych głosów: 133
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Jan
Nazwisko:
Jakubczyk
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Poziom wykształcenia: Zasadnicze zawodowe
Numer okręgu wyborczego: 1
Liczba uzyskanych głosów: 148
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Kułak
Radny do 10.11.2008r.
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Kułak
Opis:
Kadencja Rady: 2006-2010

od dnia 12-11-2006
Przynależność do Klubu Radnych: Niezależny Klub Radnych
Poziom wykształcenia: Średnie techniczne
Kierunek Wykształcenia: technik rolnik
Numer okręgu wyborczego: 7
Liczba uzyskanych głosów: 104
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 10-11-2008



Kadencja Rady: 2002-2006

od dnia 27-10-2002
Data wyboru na radnego: 27-10-2002
Data objęcia mandatu: 18-11-2002
Data wygaśnięcia mandatu: 27-10-2006

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Ryszard Kurman
Radny od 27.02.2009r.
Imię:
Ryszard
Nazwisko:
Kurman
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 145
Data wyboru na radnego: 15-02-2009
Data objęcia mandatu: 27-02-2009
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Radny Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 167
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: 10-01-2011

Od stycznia 2011 r. Sekretarz Gminy

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Marek
Nazwisko:
Ludwiczak
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 104
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Radny Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 5
Liczba uzyskanych głosów: 165
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Madej
Opis:
Radny Rady Miejskiej V kadencji

(w latach 2006-2010)
Numer okręgu wyborczego: 6
Liczba uzyskanych głosów: 163
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Radny Rady Miejskiej VI kadencji (w latach 2010-2014)
Numer okręgu wyborczego: 6
Liczba uzyskanych głosów: 152
Data wyboru na radnego: 21-11-2010
Data objęcia mandatu: 01-12-2010
Data wygaśnięcia mandatu: -
 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Adam
Nazwisko:
Matusiak
Opis:

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony
Numer kadencji Rady: 2006-2010 od dnia 12-11-2006
Numer okręgu wyborczego: 6
Liczba uzyskanych głosów: 92
Data wyboru na radnego: 12-11-2006
Data objęcia mandatu: 27-11-2006
Data wygaśnięcia mandatu: 11-11-2010

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 18 Numer strony: 1  2  
Informacja wytworzona przez:
Mariusz Sewerynek
email: admin@kamiensk.pl tel.:44/6817123 fax: 44/6817153
, w dniu:  13‑03‑2007 22:21:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Mariusz Sewerynek
email: admin@kamiensk.pl tel.:44/6817123 fax: 44/6817153
, w dniu:  13‑03‑2007 22:21:00
Data ostatniej aktualizacji:
13‑03‑2007 22:21:00
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie